Sáčky na zip usnadní život, i když budou docela malé

Zip sáčky 100 x 150 mm 40my https://www.2pack.cz/sacky-pytle/zip-sacky-2pack/zip-sacky-2pack-2/zip-sacky-100x150mm-40my jsou ideální balicí materiál pro ukládání těch nejdrobnějších předmětů. V jakých situacích byste je mohli náležitě ocenit?

Rozebírání elektroniky – rozebírali jste někdy box na externí disk? To se povolí šest nebo i více titěrných šroubečků, odstraní se horní a spodní kryt, disk se zasune do funkčního slotu a celý proces se opakuje v opačném sledu. Doporučujeme každý šroubek uložit do malého zip sáčku a sáček hlavně uzavřít, protože jinak se vám ze stolu může zakutálet na zem a už jej nenajdete. Nebo do stolu někdo nedopatřením vrazí, a nenajdete pak už ani jeden šroubek.

drobné šroubky a matičky

Knoflíky – když máte knoflíky různých barev, tvarů a velikostí sesypané v jedné nádobě, je v tom „dokonalý“ chaos. Pokud pak chcete najít deset stejných knoflíků, může vám to zabrat třeba půl hodiny, což je zcela zbytečně promarněný čas. Dejte si raději tu práci a ukládejte knoflíky od košil či kalhot – každý druh zvlášť do zipových sáčků, mít přehled i o těchto drobnostech se vyplácí.

rozsypané zápalky

Navlékání korálků – líbí se vám skleněné, dřevěné nebo broušené z polodrahokamů korálky nejrůznějších tvarů a velikostí? Dají se z nich navlékat jedinečné náramky a ve spojení s elastickým plastem (elastomerem) je můžete nosit i nad kotníkem, kde krásně vynikne krása vašich nohou a chodidel. K navlékání a ukládání korálků perfektně poslouží právě tento rozměr zipového sáčku a samotný zipový uzávěr je natolik pevný, že se nemusíte obávat ztráty drobných kuliček.

barevné korálky

Dětské hračky – děti si rády hrají s různými drobnostmi, jako jsou malé figurky (třeba od Člověče nezlob se), hrací kostky, magnetky, dílky stavebnic, sponky, vyřezávaná písmenka, a koneckonců i korálky a knoflíky, s nimiž pracují i dospělí. Pro děti jsou sáčky se zipem rovněž platné, protože s nimi udrží ve svém pokoji pořádek a přehled o svých věcech.