Třicítka na krku – co s vašim oblékáním?

Třicítka klepe na dveře, nebo už jste vstoupili do nové dekády svého věku? A co teď s oblékáním? V období dvaceti se jedná o období, kdy vám v oblékání projde prakticky cokoliv. Ať si na sebe oblíknete cokoliv, může to být vaše mladistvá image, nad kterou se nikdo moc nepozastaví. Vždyť určitě sami víte, že dnes lidé nosí kdeco, a zejména ti mladí. V třiceti ale nastává ta pomyslná „opravdová“ dospělost. Lidé v tomto věku dělají důležitá životní rozhodnutí, uzavírají sňatky, pořizují si děti, domy. Prostě všechny tyto dospělácké věci. A mnoho žen chce v třiceti už změnit styl oblékání. To, jak se v našich třicátých letech oblékáte, hodně vypovídá o vaší osobnosti. Nejedná se ale o nic složitého a neznamená to rozhodně, že úderem třicítky musíte vyházet půlku svého šatníku ven. Jak se tedy oblékat po třicítce?

tílka

Kvalitní topy a tílka

Máte skříň spoustu bavlněných tílek na špagetová ramínka, která byly levné a dobře poslouží? Vyměňte je za kvalitní a luxusnější kousky. Můžete je nahradit tílkami z hedvábí či saténu. Nejenom, že budete vypadat luxusněji, ale budete působit i daleko svůdněji.

Dejte si pozor na boty

Jste zvyklé nosit žabky, kroksy, ošoupané a špinavé tenisky? Zahoďte je. Tenisky jsou v pořádku, ale vybírejte si elegantnější variantu. V pořádku jsou i elegantní balerínky, které se hodí jak k sukním a šatům, ale i džínům. A začněte zvažovat pořízení bot na podpatku. Podpatky mohou být velmi pohodlné a sluší snad každému.

boty

Kalhoty místo džín

Pro spoustu žen znamenají kalhoty pouze džíny. Ale kalhot je stovky druhů, a určitě si najdete takové, které vám sluší. Džíny nezavrhujte, jen je občas prostřídejte i s kalhotami. Doporučují se kalhoty s vysokým pasem, které jsou velmi módní a sluší každému typu postavy.

Hledáte kousky pro svůj nový šatník? Využijte naši slevu About you https://www.zeleneslevy.cz/aboutyou-sleva-slevovy-kod/.