Nenechte si orgasmus pokazit ztrátou erekce

Také milujete orgastické stavy, kdy se zmítáte ve slastné rozkoši, nejlépe s milující partnerkou, a v tu chvíli si připadáte jako na nebesích? Co je to orgasmus, lze stěží popsat slovy, neexistuje na něj žádný přesný výraz, a někomu, kdo jej dosud neprožil, to zřejmě nevysvětlíte. Ztrátu schopnosti docílit orgasmu nese většinou každý velmi těžce, protože si uvědomuje, o co přichází, a tak bychom si tu mohli připomenout některé záležitosti, které schopnosti milovat a docílit vyvrcholení udržují a posilují.

dívka u bazénu

Nehádejte se a neperte se – kdo vyhledává konflikty, bývá ve stresu, a v tomto stavu se vám může i zcela zastavit erekce a chuť na sex. Může za to převaha stresových hormonů, které vytěsní z krve testosteron. Snažte se naopak uklidnit, meditovat, být empatičtí, tolerantní a přátelští. Toto je velmi silný posilovač chuti na milování.

dívka s knihou

Přetechnizovaný svět – lidem dnes schází více osobního kontaktu, více doteků, pohlazení a objetí. Toto se přenáší i do ložnice, kdy sex jen odbýváme, namísto dlouhé milostné předehry a laskání erotogenních zón. Kdy naposledy jste například hladili své přítelkyni zátylek a povrch hlavy, kdy jste ji líbali na bříško a polibky směřovali i do podkolenních jamek a na chodidla? Možná, že jste namísto toho přečetli deset e-mailů a na dva z nich odepsali, a utekla vám tím hodina času, kterou jste mohli věnovat intimitě vašeho vztahu.

Buďte co nejvíce přirození – ženy, ale i muži na sebe doslova napatlají kde co, kdejaký parfém, jen aby zakryli odér svého tělesného potu. To je ale chyba, protože pot je přirozený identifikátor vzájemné přitažlivosti. Pokud vám partner zapáchá i po čerstvé sprše, možná je to tím, že se nevhodně stravuje a příliš stresuje. Zkuste změnit jídelníček, zajděte na poradu do prodejny zdravé výživy, omezte ve stravě maso a proti stresu si vypomáhejte i adaptogenními bylinkami, například Ženšenem, nikoli Viagrou bez receptu.