Konec vybitému telefonu

Znáte to určitě z vlastní zkušenosti, někam nutně potřebujete jet, potřebujete být na příjmu, protože vás při tom ještě čeká důležitý telefon z vašeho zaměstnání nebo s manželkou, potřebujete vyzvednout děti a domluvit se s nimi, jenže co se nestane – naprosto vám klekne telefon, protože jste ho nestihli v práci dobít, jelikož potřebné kabely zůstaly doma. Jak bizardní situace, jenže vy jste na zhroucení, protože nevíte, jak si bez telefonu poradíte, jak se spojíte s těmi, které jste chtěli, ještě k tomu, potřebujete navigaci, která je právě v tom telefonu! Zapeklitá situace, proto jí můžete vyřešit už jednou provždy, aby se vám už nikdy nic takového nestalo.

nabijecka

A co byste řekli tomu, kdybyste si mohli dobít váš telefon společně se sluchátky najednou nebo i s hodinkami najednou? Všechno na jednom místě, takže se vám to neztratí, a navíc se vše dobije, abyste si dál mohli užívat hudby nebo se jít proběhnout a nechat si změřit kilometry a tep. Revoluční řešení tkví v tom, že si pořídíte iphone nabíječku, která je bezdrátová, a právě na ní můžete položit všechny tyto svoje komponenty. Navíc je nyní docela i „za hubičku“ jak se tak říká. Nebo si jí rovnou můžete pořídit i do vašeho osobního automobilu, takže při umístění vašeho telefonu do držáku se vám zároveň bude i nabíjet!

nabit

To je fantastické, nemusíte se bát, že se vám po cestě vybije a vy se ocitnete v nesnázích. Máte s tímto doma také problémy? Zajistěte si dárky pod stromeček už nyní a vybavte vašeho přítele nebo manžela těmito nezbytnostmi, které se mu určitě budou hodit, pokud je to takový trochu smolař přes kabely. A můžete být nadšení, že už začínáte řešit první dárky a můžete si začít pomalu dělat seznam a odškrtávat. Toto je skutečně vděčný dárek pro každého, jak pro muže, tak i pro ženy. Využít to můžete i například v zaměstnání nebo na dovolenou také ideální.