Bydlení krásné ze všech stran

Pořízená vlastního bydlení je velké rozhodnutí. Většina lidí ho totiž musí financovat hypotékou, a to není nic levného. V dnešní době jsou podmínky pro získání hypotéky nastaveny tak, že může být problém ji získat. V případě že se to podaří, čekají na vás vyšší úroky. Jenže v případě získání hypotéky si můžete gratulovat. V cestě za stěhováním do nového domu před vámi stojí jen koupě pozemku a stavba domu. Pokud máte pozemek, máte to nejhorší za sebou, protože už máte vše připraveno pro to abyste mohli začít se stavbou.

koupě domu

Chcete stavět sami?
Spousta lidí si myslí že si dokážou dům postavit. A část z nich to také zvládne. Jenže ne každý na to má čas. Problém je že stavba svépomocí je celkem pomalá. Pokud nemáte někoho kdo vám bude pravidelně pomáhat, asi si na nové bydlení počkáte klidně i několik let podle toho jak velký dům to bude. Lepší je nechat si postavit dům na klíč – bungalov
Enerdomy patří mezi klasiku, kterou vám postavíme i my.

stavba domu

Co je lepší?
Každý si určitě klade otázku, jestli je lepší stavět dům svépomocí a nebo na klíč. Každému vyhovuje jiná varianta. Pokud ale spěcháte na stěhování, určitě vám dům rychleji postavíme my. Dřevostavbu zvládneme v řádu několika týdnů, zděný dům pak během několika měsíců. Jsme známí tím, že dodržujeme termíny. Domy stavíme ve vysoké kvalitě. Na našem webu najdete všechny naše typové domy, ze kterých si můžete vybrat ten váš. Každý dům je navíc nízkoenergetický, protože jsou vybaveny tepelným čerpadlem a solárními panely. Díky tomu budou vaše náklady na provoz o něco nižší.
Prohlédnout si můžete i klientské reference, podle kterých se můžete rozhodnout jestli do toho s námi půjdete. Všichni naši klienti jsou s námi maximálně spokojení, a vy můžete taky. Vyberte si svůj nový dům z naší nabídky a my vám k něj zajistíme i stavební povolení. Stavě s námi se vyplatí.