Více automobilů


Automobil je opravdu hodně praktický. A v dnešní době má automobil téměř každý člověk. Dokonce jsem se dozvěděla, že třeba některé rodiny, kde je pět členů, tak mají v domácnosti i tři anebo i více automobilů. Je logické, že když lidé mají peníze a mají třeba i místo, tak by každý člověk chtěl mít vlastní automobil, ale na tom není vůbec nic hrozného, protože si vzpomínám, že já jako malá dítě, tak jsem se sourozenci chtěla mít každá vlastního zakrslého králíčka. Jenomže dnešní doba je úplně jiná. V dnešní době lidé nechtějí mít zakrslého králíčka nebo jiné zvíře, ale chtějí mít vlastní například motorku nebo automobil anebo další techniku.

Každý chce luxusní auto.

Nebo jiný typ automobilu, jako je například elektromobil. Jenomže bohužel v dnešní době to třeba ani není tak jednoduché. Dneska třeba lidé ani nestihnou mít různé věci, jako je například auto nebo třeba neudělají řidičské oprávnění, potřebují úplně jiné řidičské oprávnění. Třeba někdo má jenom skupiny A a někdo má skupiny B a potřebuje třeba vyšší skupinu, tak tohle je potom něco úplně jiného. Člověk by měl samozřejmě řídit jenom to, na co má řidičské oprávnění a čeho je schopný.

Víte, co ho máte pod kapotou?

Věděli jste, že třeba když jste smutní nebo jste opravdu hodně v depresi, nebo máte velké bolesti hlavy, tak nemůžete řídit automobil ani motorku? V tomto stavu prý nemůžete řídit absolutně nic, když vám třeba je špatně anebo jste opravdu hodně nemocní, máte horečku, tak absolutně nemůžete sednout za volant. Je to skoro to samé, jako kdybyste prý v sobě měli jednu a půl promile alkoholu, i když se tomu nechce věřit, ale když máte horečku nebo vám opravdu hodně špatně a máte deprese, tak prý máte opravdu zhoršené vnímání a také vidění. Já se tomu nedivím, dokážu si to představit a věřím, že tohle je pravda. Proto když jsem hodně nemocná, tak absolutně nesedám za volant.