Pozvání na svatbu


Když jsem s partnerem chodila už pátým rokem a potom jsem otěhotněla, tak abych se vám přiznala, opravdu jsem očekávala to, že mě partner už požádá o ruku. My jsme spolu poslední dva a půl roku také bydleli a opravdu se nám dařilo dobře a také jsme se skoro vůbec nehádali. Když pominu jenom takové ty malé výměny názorů, které jsou opravdu v každé domácnosti, tak my jsme si opravdu užívali a měli jsme se jako veselá sluníčka. Tohle mě opravdu hodně bavilo a dokonce nám úplně všichni říkali, že jsme jako ukázkový pár.

Nová ženich.

Takže já bych už nejraději chystala různé svatební oznámení , protože jsem měla stále za to, že když jsme spolu opravdu tak hodně dlouho a rozumíme si a navíc ještě čekáme spolu dítě, že už každým dnem nastane ten pravý den D, kdy mě partner požádá o ruku. Jenomže co víte, co se stalo místo toho? Samozřejmě, jak jsem byla unavená z dítěte, jak stále večer brečelo a jak jsem k němu večer vstávala, tak jsem byla nevyspalá a byla jsem samozřejmě také protivná. Tohle partner vydržel pouze asi sedm měsíců. A tak to nedal a rozešel se mnou rozešel. Já jsem mu říkala, ať tohle vydrží, že postupem času, jak bude dítě růst, že už nebudu tak unavená a že se všechno změní. Takže svatební oznámení jsem vůbec nemusela chystat.

Zamilovaný pár.

Opravdu hodně mě to mrzelo, protože jsem stále byla zamilovaná a docela hodně mě zlomilo a zamrzelo, když mě opustil, když ještě našemu dítěti nebyl ani první rok. Ale co mě ale zase na druhou stranu potěšilo, tak fakt, že sestra se vdávala. Ona už svým partnerem byla byla let, takže mohla v klidu chystat oblíbené svatební oznámení. Moje sestra se už také na to těšila a nejraději by se vdávala už asi první rok, kdy se potkali. Myslím si, že takhle to zase rychle do svatby není vhodné, ale pokud také chcete se už vdávat, nebo se těšíte, či svatební oznámení plánujte, protože je to velice důležité, tak hurá do toho. Budete také vzpomínat na to, že svatební oznámení bylo perfektně udělané a zjistíte, jak moc jste se těšili na svatbu a jak romantické to bylo.