Nové kartáčky a péče o chrup


Je tomu už opravdu hodně dlouho, kdy jsem si všimla, že moje zuby už nejsou tak dokonalé bílé, jako kdysi. Kouřila jsem a také pila velice často kávu, ale to přeci neznamená, že bych se kvůli tomu nemohla o sebe starat. Opravdu si dávám záležet na vzhledu a to hlavně od té doby, co jsem přestala kouřit a pít často víno. Ono také víno dá tomu, že potom vaše zuby už nejsou tak bílé, jak byste si přáli. Proto pokud už si dávám víno, tak jedině bílé a nebo si nedám raději žádné. Stejně to není zdravé a nechci, aby ze mě byl alkoholik. Proto jsem si řekla, že s partnerem si zajdeme oba dva na bělení zubů a také na dentální hygienu.

Nový kartáček.

A protože oba dva bydlíme v Praze, kde máme opravdu krásný byt, tak jsme se rozhodli, že půjdeme na dentální hygienu k zubaři v Praze. Musím říct, že nám to trvalo velice dlouho, než jsme našli kvalitní dentální hygienu v Praze. A sice je tam toho hodně, ale někdy tam jsou tak dlouhé čekací lhůty, že by to někoho ani nebavilo, aby tam čekal. Takže podle mého názoru je opravdu skvělé, pokud se budete snažit a také potom najdete něco, co vám bude vyhovovat. My jsme s partnerem také projeli opravdu mnoho webových stránek, abysme se tam dozvěděli více informací a nebo aby jsme se také dočetli různé recenze, abychom potom všechno zvládali a věděli bysme o tom více věcí.

Chci zdravé zuby.

Není potom opravdu nic horšího, než když někam jdete a potom nic nevíte, nebo jste potom zklamaní. My jsme si právě s partnerem také zjišťovali různé informace o dentální hygieně v Praze, abychom byli připravení, co nás tam čeká. A nakonec jaké to bylo? Naše zuby byly opravdu perfektní. Byly tak o půl odstínu světlejší, protože pískování zubů na dentální hygieně odstranilo žlutý nádech zubu. Nemusíte se bát, vůbec to nebolí, jenom je to nepříjemné, ale stojí to za to. Vaše zuby budou zbaveného plaku a zubního kamene.