Podzimní dovolená

Ať to jsou pracovní povinnosti či cokoliv jiného, co zabrání vyrazit na dovolenou během léta, určitě nezoufejte. Objevíte totiž, že i podzim je kouzelný. A vzhledem k tomu, že ve většině rekreačních zařízení odpadl velký nápor prázdninových návštěvníků, užijete chvíle volna v naprosté pohodě. A ani nebudete muset cestovat daleko. Ať už u nás v republice, nebo hned za jejími hranicemi je velké množství vším potřebným vybavených hotelů a apartmánů. Včetně vnitřních termálních bazénů, obřích aquaparků, wellness zařízení, saunou a dalšími atrakcemi, zpestřujícími dovolenou. Rovněž jsou velmi oblíbené procházky podzimní krajinou. Či výlety na bicyklech.

Podzimní dovolená

Pokud se rozhodnete strávit svoji dovolenou v tuzemsku, budete si mít opravdu z čeho vybrat. Jedním z míst, ve kterém si užijte nejen potřebný klid, ale rovněž tělu poskytnete dostatek pohybu, je na Valašsku. Komfortní ubytování s možností privátního wellness nabízí Penzion Čertovy skály. Umístěný v příjemném údolí mezi dvěma pohořími. Javorníky a Vizovickými vrchy. Pobyt v tomto penzionu je vhodným místem pro všechny, kteří rádi lezou po skalách. Které jsou vidět přímo z oken pokoje. Rovněž milovníci kol tu ocení cyklostezku, která vede přímo kolem penzionu. V saunovém světě s vířivkou pak mohou po návratu strávit příjemný večer s přáteli, zakončený ochutnáváním místních specialit.

Relax v bazénu

Hned za hranicemi, v Polsku, je rovněž možnost vychutnat podzimní dovolenou, plnou barev a slunce, které už tolik nepálí. Zrelaxovat se v termálech, které jsou přímo propojeny s Termy Bukovina, je možné během celého roku. Ubytování umožňuje vycházet se vykoupat přímo z hotelového pokoje. Jenom v županu. Nádherné výhledy na vrcholky Tater jsou pro všechny milovníky turistiky tím pravým ořechovým. Množství turistických tras, po kterých lze procházet Tatranským národním parkem, s možností návštěvy horského města Zakopaného, které leží asi patnáct kilometru od místa ubytování a strávit v něm celý den je příjemným zážitkem. S ochutnávkou tamní speciality – polévky Žurek.