Když to chcete dělat vrcholově


Každý vrcholový sport sebou nese hodiny a hodiny tvrdé dřiny. Dostat ze sebe maximum a být ve správné formě ve správný čas, to chce mít za sebou řadu profesionálů, od výživového specialisty, trenéra, fyzioterapeuta apod. Sportu a tréninku musíte obětovat i osobní volno a i ve volnu musíte dodržovat pravidla, jednak ohledně jídla a stravování, ale i aktivity musíte mít pod kontrolou, aby nedošlo k úrazům. Že se vaše aktivita bude stupňovat před závody, o tom asi nikdo nepochybuje. Nemusíte být ale vrcholový sportovec a přesto se můžete aktivně nějakému sportu věnovat a budete se chtít posunout ve vašich schopnostech.

sport

Ale co když se dostanete na svou hranici možností a tělo začne stávkovat. Přestanete nabírat svalovou hmotu a taky se budete cítit často unavení a do dalšího tréninku se budete muset nutit. To je pravý čas sáhnout po nějakém podpůrném prostředku, který tělo nabudí a podpoří vaši chuť do cvičení. Co vyzkoušet třeba Cardarine, nebo nějaký z dalších výrobků, které na trh dodává firma US-supplements.to? Jde o dovolené látky, takže nemusíte mít žádné obavy z nepovoleného dopingu a pokud máte přece jen obavy, není od věci poradit se se svým lékařem.

kulturista

Pravidelný pohyb je zdravý, ale s cíleným tréninkem na skoro vrcholové úrovni se to nedá srovnávat. Ale to neznamená, že si nemůžete pomoct k růstu svalové hmoty i povolenými látkami. Pokud v posilovně makáte až se z vás kouří a svaly přesto nerostou, je podpora růstu svalové hmoty testosteronem osvědčený způsob. Ale pozor, v žádném případě nesáhněte po nedovolených prostředcích a také čtěte pozorně příbalové letáky. Je celá řada podpůrných prostředků a každý má jinou indikaci a účinnost. Nezničte si zdraví nevhodným užíváním. Sportujte a hýbejte se, ale všeho s mírou a pokud to s nějakým sportem myslíte vážně, přihlaste se do oddílu nebo si najměte trenéra, ohlídá, abyste se spíše nezničili.