Teplé koupání.


Každý má rád v letních dnech se schladit v bazénu, který má příjemnou teplotu na osvěžení. Jen málo lidí si nechá udělat předražené vyhřívání bazénu. Ano má to své výhody v tom, že se můžete koupat daleko dřív než ostatní lidé, kteří čekají, než se bazén ohřeje vlivem slunečních paprsků. Sluníčko má velkou sílu, ale když je voda v bazénu hluboká může to několik týdnů trvat, než si budete moci poprvé vlézt do vody a vykoupat se. Ti, co mají vyhřívání, vás rozhodně předběhnou, ale museli si za to zaplatit. Známe i jednoduší a levnější variantu, jak pomoci vašemu bazénu, aby se díky sluníčku rychleji ohřál, a tím jste se mohli dříve koupat. Většinou bazén nějakým stylem zakrýváte, abyste zamezili nečistotám, které by mohli do bazénu napadat.

https://www.chlorito.cz/solarni-plachty

Jedná se o listí, ale i hmyz nebo zvědavé ptactvo. Při silném větru se ze země zvedne úplně všechno lehké a v bazénu je to co by dup. Proto se bazény zakrývají. Existují jednoduché bazénové plachty, které vám zabrání v nečistotách a zajistí lepší čistotu. Některé plachty jsou i speciální, které vám pomohou ohřát vodu v bazénu. Jednoduše se plachtou bazén zakryje a sluníčko a speciální povrch se postará o zbytek. Vy se tak budete moci koupat podstatně rychleji.

https://www.chlorito.cz/solarni-plachty

Jedná se totiž o solární plachty chlorito.cz, které přeměňují sluneční paprsky na teplo a tím ohřívají vodu. Ano bude se jednat hlavně o ohřev hladiny vody, ale když bazénu poběží filtrační systém, voda se promísí a bude tak lépe prohřátá. Je to způsob, který vám pomůže a není finančně náročný. Když tedy budete kupovat krycí plachtu na bazén, přemýšlejte, jestli se vám nevyplatí vzít rovnou solární plachtu a zajistit si dřívější koupání. Je to skvělí způsob jak využít sluneční energii pro váš bazén. Nemusíte čekat, až se voda prohřeje sama, ale budete k tomu mít pomocníka v podobě solární plachty. Tak co, jak se vám to líbí?