Jak by měli muži dbát o svůj zevnějšek


Udržování fyzického vhledu je v dnešní době snadnější než kdy dříve, vzhledem k tomu, kolik máme možností v oblasti kosmetiky, kosmetických procedur oblékání, cvičení nebo stravy. Vypadat upraveně je důležité nejen pro váš osobní život, ale i pro vaši kariéru. Navíc, upravený vzhled podporuje naše sebevědomí. Na internetu se dočteme o desítkách různých způsobů, jak dosáhnout u žen upravenějšího vzhledu. Ale co u mužů?

Péče o pleť

Pro mnoho mužů je představa skin care nepředstavitelná, ale pleť mužů se tolik neliší od pleti žen. Proto i jejich potřebuje péči. Minimálně byste měli dopřát své pleti každý kvalitní hydrataci a případně proti vráskovou péči. A samozřejmě, základem je dobré čištění a nošení SPF.

skincare

Upravené vousy

Někteří muži volí hladkou tvář, jiní strniště, jiní vous. Ať už zvolíte cokoliv, měla by vaše tvář působit upraveně. Pořiďte si kvalitní žiletky, elektrické strojky nebo zastřihovače chloupků. Pokud chcete péči svěřit do rukou profesionálů, navštivte barber shop Praha https://thecrownbarbershop.cz/.

Nehty

Důležitým aspektem hygieny je také péče o vaše nehty. Ano, i muži běžně chodí na manikúru. Nemusíte samozřejmě nosit lak na nehty, jako to většinou dělají ženy. Manikérka vám nehty zapiluje, nanese vyživující olejíček, vyčistí je a promasíruje vám ruce.

Móda

Nemusíte lovit každý nejnovější módní trend. Důležité je, abyste působili upraveně. Žádné roztrhané oblečení, nepadnoucí, zastaralé nebo nevhodné do společnosti. Pravý muž se obléká přiměřeně k události, proto si nikdy neberte třeba džíny do divadla, nebo kraťasy do restaurace.

móda

Dentální hygiena

Zářivý úsměv je naše vizitka. Špatná ústní hygiena je něco, pro co není omluva. Samozřejmostí by mělo být pravidelné čištění zubů a používání mezizubních kartáčků. Můžete si také nechat provést profesionální bělení zubů, nebo při čištění používat bělící zubní pasty.