Firma na stroje


Někdy člověk potřebuje pořádně popostrčit, aby třeba byl rychlejší anebo aby si našel práci. Řeknu vám, že jednou můj bratr nemohl dlouho najít práci, ale já si myslím, že on spíše práci nechtěl sehnat. On se viděl v počítačových hrál a také v tom, že někdy bude počítačový inženýr. Jenomže když na to neměl školu, pochybuji, že z něj někdy bude počítačový inženýr. A protože jeho partnerka už tohle nesnesla, aby se partner, tedy můj bratr, jenom válel doma, tak mu dala ultimátum. Buď si do měsíce najde práci anebo ona se s ním rozejde, protože ona vlastně celou domácnost táhla jenom ona. A mě osobně by se tohle také vůbec nelíbilo.

Kvalitní stroje mají různou podobu.

Takže nakonec partner šel do firmy, která se zajímala o stroje. Byla to firma podobná, jako je firma hrotech. Hro-tech firma je skvělá firma, která se zabývá stroji, vyrábí přesné a precizní stroje. A tato firma také může vyrábět jak kombinované anebo modulové pracovní stroje. Tak také ohýbací anebo střižné. Má opravdu široké portfolio. Má například také formy pro vstřikování plastů. Tohle právě potřeboval také bratr do své práce. Přesně nějaké formy pro vstřikování plastů, protože můj bratr pracoval s plasty. Také má montážní a jednoúčelové přípravky. Myslím si, že i díly střižných nástrojů či forem jsou někdy potřeba také.

Baví vás technika a nebo výroba strojů?

V neposlední řadě navrhují jednoúčelové automatické montážní stanice, jsou to také navíc automatické a manuální montážní stanice. Tohle také můj bratr řekl, že potřebuji ve firmě. A víte, co nakonec bratr řekl? Že prý je opravdu rád, že si našel firmu, která pracuje s plastem, protože ho to baví. Navíc se také bratr zajímá o životní prostředí, takže aspoň ví, jak je to s plasty, že naše planeta má mnoho plastů a že také jde o to, aby se plast recykloval. A také aby plast byl znovu recyklovatelný. Zkuste se podívat na webové stránky hro-tech.cz, kde najdete více kvalitních informací.