Originální dárek pro vaše blízké


Podnikáte v gastru?
Poslední tři roky byly pro gastronomii opravdu těžkou zkouškou. Vlivem civilových opatření jich musela celá řada zavřít, protože nezvládly výpadek příjmů za dlouhou dobu. Dnes se sice otevírají i nové podniky, ale je jich stále méně než před pár lety. V tomto oboru je situace vždycky nejistá, protože pokud budou muset lidé začít šetřit, jako první se to podepíše na službách, kam gastronomie patří. Jestli máte obavy z budoucnosti, nezbude vám nic jiného než se připravit na různé varianty, i když občas nikdo nevíme ani co bude zítra, natož za rok.

kuchař v kuchyni

Samotné vybavení gastronomie – kuchyně, prostoru pro hosty a zázemí pro zaměstnance není nic levného. Cena za zařízení gastro provozu jde do stovek tisíc korun, a tak je logické že se lidé po tom všem do gastro nehrnou. Musí platit zaměstnance, nájem, suroviny a energie, a to není žádná legrace. Jestli máte zaměstnance kteří s vámi táhnou za jeden provaz, dopřejte jim kvalitní pracovní oděv. Kuchaři i číšníci a servírky jistě ocení kvalitní zástěry s potiskem https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-predmety/domaci-potreby/kuchynske-potreby/kuchynske-zastery/. Každý v restauraci i hospodě musí občas třeba umýt nádobí nebo dělat pomocné práce, a aby se neušpinili, potřebují se něčím chránit. Zástěra je v gastro nepostradatelný pomocník.

U nás si můžete vybrat z mnoha druhů zástěr. Aktuálně máme v nabídce

  • Klasické dlouhé zástěry
  • Grilovací zástěry
  • Krátké zástěry

kuchař zástěra

Na všechny je možné natisknout třeba název vašeho podniku. Jsou vhodné do kuchyně i na plac, protože některé z našich zástěr jsou opravdu velmi hezké a rozhodně by se za ně nemusel stydět ani pan vrchní. A pokud máte v rodině vášeň pro vaření, můžete přihodit pár kousků i pro vaše blízké, a hned budete mít jeden dárek k Vánocům vyřešený. I vaše rodina vám může dělat reklamu třeba na gril party pro rodinu a přátele, kde mohou obsluhovat gril v zástěře s logem vaší restaurace či hospody.